Proffavdeling

Våre proffselgere er stadig på farten rundt omkring til kunder i hele Østfold. Gjennom deres kunnskap om produkter og løsninger tilfører vi våre kunder gode nytteverdier og fordeler.
Som kunde i vår proffavdeling vil du oppleve unik service og kompetanse hvor fokus ligger på å hjelpe kunden til gode og raske løsninger.
Våre selgere på proff har bred kunnskap og er dyktige på verktøy og utstyr til aktører innenfor verksted, industri, bygg og anlegg.

Distribusjon

I tillegg til at våre proffselgere leverer varer til kundene, har vi også egen transportrute for levering i Østfold to dager i uken.
Vi er med andre ord aldri langt unna.

Service

Erfaring og kunnskap

Rask levering

Eget verksted for service og reparasjon

Kontakt vår proffavdeling her:

Per Vestby
Selger industri

Mob.  419 08 323
E-post. per@raso.no

Kjell Otto Larsen
Selger industri

Mob. 913 45 125
Epost. kjell@raso.no

Hege Studsrud
Selger butikk

Tlf. 416 84 292
Epost. hege@raso.no

Knut Kristiansen
Selger industri

Mob. 901 83 740
Epost. knut@raso.no

Stian Fosser
Selger industri

Mob. 468 98 574
Epost stian@raso.no

Morten Stenberg
Selger butikk

Tlf. 906 68 633
Epost. morten@raso.no

Våre kunder

Rakkestads Sogneselskaps kunder favner alt fra private og små og mellomstore foretak, til større konsern innen industri, olje & gass, bygg & anlegg og offentlig forvaltning.

Butikk & lagerTa Kontakt