Kontakt oss

Våre ansatte er kjent for kompetanse og engasjement.
Kontakt en av våre medarbeidere, og vi vil sørge for at
du får kyndig og god veiledning.

Adresse
Sagveien 8, 1890 Rakkestad

 

Telefon
+47 69 22 70 70

 

Åpningstider
Mandag – Fredag
07:00 – 1630

Facebook messenger

Per Vestby
Selger proff

Mob.  419 08 323
E-post. per@raso.no

Hege Studsrud
Selger butikk

Mob. 416 84 292
Epost. hege@raso.no

Kjell Otto Larsen
Selger proff

Mob. 913 45 125
Epost. kjell@raso.no

Morten Stenberg
Selger butikk

Mob. 906 68 633
Epost. morten@raso.no

Knut Kristiansen
Selger proff

Mob. 901 83 740
Epost. knut@raso.no

Kjell Erthe
Driftsleder

Mob. 915 64 980
Epost. kjelle@raso.no

Stian Fosser
Selger proff, ute

Mob. 468 98 574
Epost stian@raso.no

Lars Stamsaas
Innkjøp

Mob. 970 42 033
Epost. lars@raso.no

Jan Solbrekke
Lager

Mob. 900 71 672
Epost. jan@raso.no

Ole Johan Nyborg
Varemottak

Tlf. 957 83 008
Epost. olejohan@raso.no

Lars Petter Didrichsen
Verkstedleder

Mob. 952 78 188
Epost. larsp@raso.no

Emil Skaarer
Verksted

Epost. emil@raso.no

Vidar Anton Jakobsen
Verksted

Epost. vidar@raso.no

Magne Solbrekke
Daglig leder

Mob. 901 38 017
Epost. magne@raso.no

Anne Lise Mikalsen
Sentalbord og regnskap

Mob. 906 15 384
Epost. annelise@raso.no

Anton Finnestad
IT og markedsføring

Mob. 905 42 844
Epost. anton@raso.no

Torunn Grønnern
HR og regnskap

Mob. 986 28 386
Epost. torunn@raso.no